خانه / تبلیغات

تبلیغات

با مجوز رسمی انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

– تعرفه تبلیغات «تحصیلات نیوز»

شما کاربر عزیز و محترم، در صورت داشتن کسب و کار معتبر می توانید، جهت ارائه هر چه بهتر آن به مخاطبان فرهیخته  «تحصیلات نیوز»، اقدام بفرمایید. مشخصات محصول یا خدمات خود را می توانید  در ۷ محل اصلی تبلیغ، شامل: تبلیغات بنری،  و … با تخفیف های مناسب و در انواع TN1 تا TN7، سفارش دهید. این محل ها قابل افزایش هستند و می تواند بیشتر از محل های نمایش داده شده در شکل زیر باشد.

سفارش تبلیغات:  ۰۹۰۳۱۱۱۵۵۱۲
info@tahsilatnews.ir

جهت مشاهده ی آخرین تعرفه های تبلیغات، لطفا «فرم قبت سفارش تبلیغات» در انتهای همین صفحه را تکمیل، و یا درخواست خود را به نشانی info@tahsilatnews.ir ارسال بفرمایید.

محل قرار گرفتن تبلیغات در سایت را می توانید در این شکل مشاهده بفرمایید:

تعداد تبلیغاتی که در سایت قرار داده می شود، می تواند بیشتر از تعداد نشان داده شده در شکل باشد. مثلا در شکل فوق تنها دو محل برای تبلیغ از نوع TN3 وجود دارد، اما می توان، تعداد کادر تبلیغ TN2 تا TN7 را افزایش داد.

 

تهیه و انتشار گزارش خبری:
«تحصیلات نیوز» این امکان را فراهم کرده است که در صورت داشتن موسسه آموزشی یا پژوهشی معتبر، محصولات دانش بنیان، برگزاری همایش علمی، و یا هرنوع محصول و یا هرگونه موفقیت قابل توجه، می توانید با صرف هزینه ای مناسب، سفارش تهیه رپرتاژ، ثبت کنید. همکاران ما پس از بررسی، گزارش مربوطه را تهیه و منتشر خواهند کرد. گزارش تهیه شده، در بخش مربوطه، برای مدت یک سال در بانک گزارشات و اخبار سایت باقی خواهد ماند و  قابل جستجو می باشد. برای اطلاع از هزینه تهیه گزارش خبری و رپرتاژ سفارشی، از قسمت «تماس با ما»  و یا از طریق info@tahsilatnews.ir  با روابط عمومی سایت تماس بگیرید.

 

ارسال ایمیل انبوه:
نظر به این که برخی از مطالب تبلیغاتی دارای متنی شامل و طولانی هستند و هم چنین در متن مربوطه نیاز به استفاده از تصویر یا لینک های اینترنتی وجود دارد، «تحصیلات نیوز» خدمات تبلیغاتی را عرضه می کند تا همه مخاطبان بتوانند این نوع از تبلیغات خود را از طریق ایمیل به اطلاع کاربران برسانند. شما نیز در صورت تمایل، می توانید از قسمت «تماس با ما»  و یا از طریق info@tahsilatnews.ir  با روابط عمومی سایت تماس بگیرید و تعرفه های این خدمت را دریافت کنید.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی و تبلیغات در کانال اطلاع رسانی:
با توجه به سرعت انتقال پیام در پیامک و کانال های اطلاع رسانی از جمله تلگرام، «تحصیلات نیوز» این خدمات را نیز ارائه می نماید که در صورت تمایل، می توانید از قسمت «تماس با ما» با روابط عمومی سایت تماس بگیرید و یا از طریق info@tahsilatnews.ir  اطلاع دهید تا تعرفه های مربوطه برای شما ارسال گردند.

 

تخفیف ها:
– به سفارش های تبلیغاتی که مدت آن، بیشتر از یک ماه باشند  ۱۰% تخفیف تعلق خواهد گرفت.
– سفارش تبلیغاتی سالانه مشمول ۲۰% تخفیف خواهند شد.
– مدیران شرکت های دانش بنیان و محصولات آن ها، مشمول ۱۵% تخفیف خواهند بود.
– به استادان دانشگاه، و معلمان محترم،  ۱۰% تخفیف تعلق می گیرد.
– به دانشجویان، ۵% تخفیف تعلق می گیرد.
– کاربر می تواند با ارائه مدارک شناسایی معتبر، تنها از یک نوع تخفیف تبلیغاتی، استفاده کند.

 

سفارش تبلیغات:  ۰۹۰۳۱۱۱۵۵۱۲
info@tahsilatnews.ir

———————————فرم ثبت سفارش——————————–

پس از تکمیل و ارسال مشخصات زیر،  فرآیند هزینه و نحوه اجرای تبلیغات،  برای شما ارسال خواهد شد.

لطفا سفارش تبلیغاتی خود را در بخش زیر ثبت بفرمایید:

فایل بنر تبلیغاتی ندارم و می خواهم برایم طراحی کنید.

کد تصویری + 42 = 50