خانه / علم و فناوری / دفتر ارتباطی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در دانشگاه تبریز تاسیس می‌شود

دفتر ارتباطی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در دانشگاه تبریز تاسیس می‌شود

با هدف تقویت فعالیت‌های مشترک علمی، دانشگاه تبریز و شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.

تحصیلات نیوز به نقل از ایسنا: آقای محمد مقدم واحد، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز با اشاره به این که گسترش همکاری‌های آموزشی و پژوهشی از اصلی‌ترین موضوعات این تفاهم‌نامه به شمار می‌آید، گفتند:  استفاده مطلوب از توانایی‌ها و ظرفیت‌های تحقیقاتی، آموزشی و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی کاربردی، تقویت بنیه پژوهشی و آموزشی، جهت‌دهی به پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای طرفین و انجام بازدیدهای علمی از مفاد این تفاهم‌نامه است.

آقای مقدم واحد با تاکید بر تعهدات طرفین در این تفاهم‌نامه، افزودند: همکاری و تبادل اطلاعات در تدوین سیاست‌ها، برنامه‌ها و نیازهای پژوهشی، اجرای طرح‌های تحقیقاتی مشترک، برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌های تخصصی و دوره‌های آموزشی، مشارکت در کمیته‌های علمی، پژوهشی و تخصصی، انتشار آثار علمی و دستاوردهای تحقیقاتی و استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی از تعهدات دو طرف در این تفاهم‌نامه به شمار می‌آیند.

وی در ادامه با اشاره به اهداف عقد این تفاهم‌نامه بیان کرد: با توجه به رسالت و جایگاه دانشگاه تبریز و فراهم بودن امکان دسترسی به فناوری‌های مورد نیاز این شرکت، دفتر ارتباطی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در دانشگاه تبریز تاسیس می‌شود.

این تفاهم نامه علمی_پژوهشی در پنج ماده و پنج تبصره به امضای “مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی” و “معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز” رسید. انعقاد تفاهم‌نامه‌های علمی، پژوهشی و فناوری در حوزه ارتباط با صنعت و جامعه از اولویت‌های دانشگاه تبریز در چندین سال اخیر بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *