خانه / آموزش / کارت های اعتباری با رقم معین برای دانشجویان دانشگاه آزاد طراحی شده که به زودی توزیع می شود

کارت های اعتباری با رقم معین برای دانشجویان دانشگاه آزاد طراحی شده که به زودی توزیع می شود

سرپرست دانشگاه آزاد گفت: کارت های اعتباری با رقم معین برای دانشجویان این دانشگاه طراحی شده که به زودی توزیع می شود.

به گزارش تحصیلات نیوز به نقل از  خبرگزاری مهر ، آقای علی محمد نوریان در قسمت هفتم از سری دوم برنامه «مجله دانشگاه» با بیان اینکه دانشجویان پایه و اساس تمامی امور در دانشگاه هستند، گفت: باید در تمامی ابعاد به دانشجویان توجه شود تا بتوانند استعدادها، نوآوری ها و خلاقیت های درونی خود را بروز دهند.

وی با بیان اینکه باید دانشجو را برای توسعه علم بسیج کرد، افزود: همانطور که افراد را برای جبهه و سازندگی بسیج می کنیم باید دانشجو را نیز برای علم آموزی و توسعه علم بسیج کنیم، باید فضایی آرام و مطمئن را برای دانشجویان ایجاد کنیم تا بتواند به راحتی ایده ها و خلاقیت های خود را ارائه دهند.

سرپرست دانشگاه آزاد تاکید کرد: ایجاد فضایی مطمئن برای آینده دانشجویان از دیگر وظایف دانشگاه ها است. دانشجو نباید نگرانی و دغدغه شغل، مسائل رفاهی، تحصیلی و ازدواج داشته باشد.

آقای نوریان گفت: در راستای حمایت از ازدواج های دانشجویی تسهیلاتی را در دانشگاه آزاد اسلامی ارائه می دهیم تا این ازدواج ها تحقق پیدا کند.

وی از طراحی و توزیع کارت های اعتباری در دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: در این راستا در این کارت های اعتباری با رقم معین برای هر دانشجو طراحی شده که به زودی توزیع می شود.

آقای علی اکبر ولایتی رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این برنامه به اهمیت تعلیم و تربیت اشاره کرد و گفت: آنچه اهمیت بالایی از دوران دبستان تا دانشگاه دارد مسائل تربیتی و پرورشی است.

وی با اشاره به آیه «وَیُزَکّیهِم وَیُعَلِّمُهُمُ الکِتابَ وَالحِکمَهَ»، گفت: در قران کریم جز یک مورد هرجا از تعلیم و تربیت یاد کرده و تربیت را مقدم بر تعلیم دانسته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *