خانه / دکتری و پسادکتری / اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه بیرجند برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷

اطلاعیه پذیرش بدون آزمون دکتری دانشگاه بیرجند برای سال تحصیلی ۹۶-۹۷

به گزارش تحصیلات نیوز،  دانشگاه بیرجند در نظر دارد از بین دانشجویان ممتاز و واجد شرایط برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ اقدام به پذیرش دانشجو بدون شرکت در آزمون نماید. متقاضیان می توانند از مورخ ۹۶/۲/۱۶ لغایت ۹۶/۲/۳۱ جهت ثبت نام و دریافت فراخوان پذیرش و رشته های مورد تقاضا و … به آدرس talent.birjand.ac.ir   مراجعه نمایند. در صورت بروز مشکل و هرگونه سوال از ساعت ۱۲ تا ۱۳ روزهای شنبه لغایت چهارشنبه (در بازه زمانی ثبت نام) به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه با شماره ۳۲۲۰۲۲۵۹- ۰۵۶ تماس فرمایند. متن اطلاعیه بدین شرح است:

دانشگاه بیرجند در جهت اجرای آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۲۱/۶۷۲۷۲ مورخ ۱۳۹۳/۴/۱۸ و اصلاحیه شماره ۲۱/۲۳۷۲۰۰ مورخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۶ از بین دانشجویان و فارغ التحصیلان ممتاز و واجد شرایط کارشناسی ارشد، طبق موارد مندرج در این اطلاعیه و مطابق مفاد آیین نامه برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ دانشجو در مقطع دکتری پذیرش می نماید.
نکات مهم:

پذیرش افراد مشمول این آیین نامه، در همان رشته تحصیلی یا رشته های تحصیلی مرتبط با رشته تحصیلی دوره کارشناسی ارشد متقاضی، به تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه امکان پذیر است.

تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده بر اساس این آیین نامه مجاز نیست.

متقاضیان باید در روز مصاحبه واجد کلیه شرایط لازم برای پذیرش بدون آزمون باشند.
نحوه ثبت نام:

دانشجویان و دانش آموختگان (فارغ التحصیلان ۹۴/۲/۱ به بعد) واجد شرایط از مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۶ لغایت مورخ ۱۳۹۶/۲/۳۱ باید به آدرس اینترنتی talent.birjand.ac.ir مراجعه کرده و فرآیند ثبت نام را برطبق مندرجات سایت انجام دهند. ضمناً ثبت نام به منزله پذیرش قطعی نخواهد بود و هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد.

فایل های دانلودی
– آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری به شماره ۶۷۲۷۲/۲۱ مورخ ۱۸/۴/۱۳۹۳

– اصلاحیه آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۱۶/۱۲/۱۳۹۳

– نامه تعدیل حداقل امتیاز از ۷۰ به ۶۰ امتیاز

– شرایط و نحوه ارزشیابی متقاضیان پذیرش بدون آزمون در دوره تحصیلی دکتری دانشگاه بیرجند

– لیست رشته های پذیرش بدون آزمون دانشگاه بیرجند مقطع دکتری در سال تحصیلی ۹۶-۹۷

– گواهی تایید معدل، رتبه، نمره پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیل کارشناسی ارشد (فرم ۱)

– گواهی تایید معدل، رتبه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیل کارشناسی(فرم ۲)

مدارک لازم جهت ثبت نام

۱- اسکن یک قطعه عکس
۲- اسکن تصویر کارت ملی
۳- اسکن تصویر صفحه اول شناسنامه
۴- اسکن ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد (اختیاری)
۵- گواهی تایید معدل، رتبه، نمره پایان نامه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیل کارشناسی ارشد (فرم ۱)، لازم به ذکر است که متقاضیان محترم فایل ورد این گواهی را در قسمت فایل های دانلودی در بالا دانلود کرده و بصورت تایپ شده تکمیل نموده و پرینت گرفته و بعد از مهر و امضای مدیر آموزش دانشگاه محل تحصیل اسکن آنرا در مراحل ثبت نام بارگذاری نمایند. ضمناً در صورت دعوت به مصاحبه اصل این فرم به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه بیرجند تحویل داده شود.
۶- گواهی تایید معدل، رتبه، تاریخ فراغت از تحصیل و طول مدت تحصیل کارشناسی (فرم ۲)، لازم به ذکر است که متقاضیان محترم فایل ورد این گواهی را در قسمت فایل های دانلودی در بالا دانلود کرده و بصورت تایپ شده تکمیل نموده و پرینت گرفته و بعد از مهر و امضای مدیر آموزش دانشگاه محل تحصیل اسکن آنرا در مراحل ثبت نام بارگذاری نمایند. ضمناً در صورت دعوت به مصاحبه متقاضی اصل این فرم به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه بیرجند تحویل داده شود.
۷- اسکن مدرک زبان (در صورت وجود)
۸- اسکن صفحه اول مقالات
۹- اسکن کتب تالیفی و ترجمه ای (در صورت وجود)
۱۰- اسکن ثبت اختراع (در صورت وجود)
۱۱- اسکن فیش بانکی واریز وجه به مبلغ ۸۵۰/۰۰۰ ریال (هشتاد و پنج هزار تومان) به حساب شماره ۲۱۷۷۵۸۲۱۹۷۰۰۷ بنام حساب درآمد اختصاصی دانشگاه بیرجند به عنوان هزینه ثبت نام، لازم به ذکر است در صورت دعوت به مصاحبه متقاضی، اصل این فیش به دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه بیرجند تحویل داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *