خانه / دکتری و پسادکتری / مشکل جذب دانشجوی دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات حل شد

مشکل جذب دانشجوی دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات حل شد

مدیر گروه علوم ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: با پیگیری و مکاتبات صورت گرفته با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مشکل جذب دانشجوی دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات مرتفع شد.

 به گزارش تحصیلات نیوز به نقل از خبرگزاری آنا،‌ آقای دکتر محمد سلطانی‌فر افزود: دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات در حالی از دفترچه انتخاب رشته دکتری ۹۶ حذف شده بود که این دانشگاه تنها واحدی است که مجوز قطعی پذیرش دانشجوی رشته علوم ارتباطات را از وزارت علوم اخذ کرده و بقیه واحدها صرفاً برای سال ۹۵ مجوز اخذ کرده بودند و مجوز سال ۹۶ را نداشتند.
وی ادامه داد: با بررسی صورت گرفته، متوجه شدیم مجوز مصوبه جذب دانشجوی کارشناسی ارشد و دکتری علوم ارتباطات واحد علوم و تحقیقات در وزارت علوم موجود نیست و با پیگیری ها و مکاتبات صورت گرفته این مشکل رفع شد.

آقای سلطانی فر از همکاری های صورت گرفته از سوی وزارت علوم برای رفع این مشکل قدردانی کرد و گفت: حذف کد رشته دکتری ارتباطات واحد علوم و تحقیقات در دفترچه‌ای که روی سایت قرار خواهد گرفت، اصلاح شده است.

در دفترچه انتخاب رشته‌ای که روز شنبه توسط دانشگاه آزاد منتشر شده بود کد رشته دکتری علوم ارتباطات واحد علوم تحقیقات حذف شده بود که با انتشار دفترچه جدید این کد رشته اصلاح شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *