خانه / آموزش / نحوه ثبت نام از متقاضیان شرکت در هجدهمین مسابقات ملی مهارت

نحوه ثبت نام از متقاضیان شرکت در هجدهمین مسابقات ملی مهارت

همزمان با نماز جمعه ۸ اردیبهشت ماه سال جاری در نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای که به مناسبت هفته کار و کارگر برپا می شود از متقاضیان شرکت در هجدهمین مسابقات ملی مهارت ثبت نام به عمل می آید.

به گزارش تحصیلات نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای با مشارکت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و همکاری ویژه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران برپا می شود.

بنا بر این گزارش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف ترویج و ارتقای آموزش های مهارتی، کار و کارآفرینی در جامعه با حضور فعال آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای و مراکز دولتی تابعه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در ۴۰ غرفه در نمایشگاه مذکور در رشته های خدمات آموزشی و فناوری اطلاعات،طلا و جواهر ، اتومکانیک، صنایع دستی و هنر ، صنایع پوشاک، امور مالی و بازرگانی ،فناوری ارتباطات، گیاهان دارویی، طب سنتی، گردشگری، معماری، تعمیر تلفن همراه و تبلت، تعمیرات سخت افزار و نرم افزار، مدیریت هوشمندسازی ساختمان به معرفی خدمات و دستاوردهای مهارتی می پردازد.

این گزارش می افزاید: غرفه مسابقات ملی مهارت در نمایشگاه مذکور با فراهم کردن زمینه های آشنایی مخاطبان با مسابقات ملی مهارت اقدام به اطلاع رسانی و همچنین ارایه توضیح و تکمیل فرم متقاضیان علاقمندان حائز شرایط برای شرکت در هجدهمین مسابقات ملی مهارت می کند.

بازدید از نمایشگاه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نشانی: میدان فلسطین – خیابان طالقانی- به سمت خیابان قدس – ضلع جنوبی حد فاصل خیابان وصال و نادری -ضلع شرقی دانشگاه تهران- برای عموم آزاد می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *