خانه / فنی حرفه ای / برگزاری دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و ششمین کنفراس روابط عمومی – صنعت

برگزاری دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و ششمین کنفراس روابط عمومی – صنعت

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور حمایت معنوی خود را از دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و ششمین کنفراس روابط عمومی – صنعت که در اردیبهشت سال جاری در هتل المپیک تهران برگزار می شود،اعلام کرد.

به گزارش تحصیلات نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،در نشستی که با حضور مدیرکل دفتر نظارت، بهسازی و هدایت شغلی سازمان، مسئول و کارشناسان روابط عمومی و دبیر دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک و ششمین کنفراس روابط عمومی و صنعت برگزار شد، این سازمان همکاری خود با دو همایش مذکور را اعلام کرد.

بنا براین گزارش،این همایش ها به ترتیب در نهم و دهم اردیبشهت سال جاری در دو بخش: روابط عمومی، الکترونیک و تغییر در نهادها مدل ها و روندهای مدیریتی و روابط عمومی،صنعت و رهبری تغییر برگزار می شود .

این همایش در بخش نخست خود،با عنوان: دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک،به تبیین مسائل پیش روی روابط عمومی الکترونیک و ارتباط آن با اینترنت اشیاء مدل های راه اندازی و استارت آپ ها، کسب و کار سنتی و تطابق آن با کسب و کارهای نوین و روابط عمومی سبز می پردازد.

این گزارش می افزاید:در روز دوم برگزاری همایش با عنوان: ششمین کنفراس روابط عمومی و صنعت، محور مطالب ارتباط روابط عمومی با صنعت و ارتقای حس رضایتمندی، رقابت پذیری در بازارهای جهانی،صنعت و افزایش بهره وری در محیط کار خواهد بود.

شایان ذکر است: در این دو همایش کارشناسان حوزه روابط عمومی و سایر حوزه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور حضور خواهندداشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *