خانه / دکتری و پسادکتری / فراخوان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برای مشارکت در اجرای دو طرح پژوهشی

فراخوان پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی برای مشارکت در اجرای دو طرح پژوهشی

معاونت پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی بر اساس نیازهای پژوهشی فدراسیون ورزشهای دانشگاهی با انتشار فراخوانی از محققان و پژوهشگران برای مشارکت در دو طرح پژوهشی دعوت کرد.

تحصیلات نیوز به نقل از ایسنا: معاونت پژوهشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی براساس نیازهای پژوهشی و طبق مذاکرات انجام‌شده با فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی در نظر دارد تا دو عنوان طرح پژوهشی تحت عناوین: ” طراحی و توسعه سیستم‌های اطلاعاتی فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی” و” شناسایی فرصت‌ها و روش‌های جدید درآمدزایی در ورزش دانشگاهی ایران را به‌صورت مشترک به انجام برساند.

بر اساس این گزارش در راستای استفاده از همه ظرفیت‌های ملی در اجرای پژوهش‌های حوزه علوم ورزشی، از اساتید، پژوهشگران و دانش‌پژوهان دانشگاه‌های کشور دعوت‌شده است تا در صورت تمایل، نسبت به تهیه و ارسالپیشنهاده پژوهشی (بر اساس RFP های پیوست) تا تاریخ ۳۰ بهمن سال جاری در سامانه پژوهش پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی به آدرس ris.ssrc.ac.ir اقدام نمایند.

پروپوزال‌های ارسالی در یک فضای رقابتی و با نظارت پژوهشگاه و نماینده فدراسیون مذکور موردبررسی قرارگرفته و بهترین پیشنهاد تحقیقی برای عقد قرارداد انتخاب خواهد شد.
تنها پروپوزال‌هایی بررسی می‌شوند که از طریق سامانه فوق بارگذاری شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *