خانه / دبیرستان / برگزاری اولین کنگره دانش آموزی زیست پزشکی

برگزاری اولین کنگره دانش آموزی زیست پزشکی

اولین کنگره دانش آموزی زیست پزشکی در دیماه ۹۷ برگزار می شود.

تحصیلات نیوز :  ICB Student, اولین کنگره بین المللی دانش آموزی زیست پزشکی است که به عنوان اولین کنگره دانش آموزی در سطح بین المللی، با هدف معرفی جدیدترین علوم فناوری محور در حوزه زیست شناسی و علوم پزشکی هر سال در تاریخ ۳ لغایت ۶ دی ماه ۱۳۹۷ به صورت آنلاین برگزار می گردد. کنگره بین المللی دانش آموزی زیست پزشکی، با هدف تعلیم دانش آموختگان آینده پزشکی و زیست شناسی، آشنایی آنان با مفاهیم علمی در علوم پایه و همچنین قرارگیری در فضای بین المللی در تلاش است تا بتواند گام موثری در آموزش پزشکی به نسل آینده این مرز و بوم بردارد. کنگره بین المللی دانش آموزی زیست پزشکی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه رویان، با حمایت معنوی بیش از ۱۰۰ مرکز تحقیقاتی و بیمارستانی و با حمایت مادی انستیتو مطالعات بیولوژیکی و واکسن سازی نسیم برگزار می شود. زیست پزشکی می تواند این فرصت را برای دانش آموزان فراهم سازد تا بتوانند با پژوهش، و فناوری در کنار یکدیگر آشنا شوند.

 

شرایط و امتیاز شرکت در کنگره

امتیازات
صدور گواهینامه عالی بین الملل درجه یک (به شرکت کنندگان در کنگره) از طرف دانشگاه علوم پزشکی تهران، دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشگاه رویان، صادر شده توسط دبیرخانه دائمی کنگره – کسب رزومه آموزشی (در سطح بین المللی) ویژه دانش آموزان
آشنایی با فناوری های جدید در حوزه پزشکی و زیست شناسی (بیوتکنولوژی، ژنتیک، سلول های بنیادی، بیوشیمی، گیاه شناسی، جانور شناسی، میکروب شناسی و…)
حضور در جامع ترین محفل پزشکی کشور، ارتباط با اساتید بزرگ و مطرح دنیا
آشنایی با جدیدترین متد آموزش الکترونیکی در حوزه پزشکی
آشنایی دانش آموزان با دانشگاه های فناور و چشم انداز رسیدن به دانشگاه نسل سه و چهار
شرایط شرکت در کنگره
تمامی دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی
هزینه ثبت نام: رایگان

 

ثبت نام اولیه – اولین کنگره بین المللی دانش آموزی زیست پزشکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *