خانه / آموزش / برگزاری عصرانه‌ فضایی دانشگاه امیرکبیر با حضور دانش‌آموزان مدارس تهران

برگزاری عصرانه‌ فضایی دانشگاه امیرکبیر با حضور دانش‌آموزان مدارس تهران

پنجمین عصرانه فضایی با تمرکز بر موضوع “سنجش از راه دور” و ششمین دوره عصرانه دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور دانش‌آموزان مدارس تهران در حوزه فضا برگزار می‌شود.

تحصیلات نیوز به نقل از  ایسنا:  پنجمین عصرانه علوم فضایی و کاربردها و امکانات این حوزه با هدف توجه به داده‌های ماهواره‌ای و استفاده از آنها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

این رویداد فردا، ۳۰ آبان ماه و با حضور دکتر مرتضی براری رییس سازمان فضایی ایران، یزدانی دستیار کسب‌وکارهای فضا پایه سازمان فضایی، مهندس یونس دهقان مسئول توسعه کسب‌وکارهای حوزه کشاورزی، مهندس علی صادقی نایینی معاون کاربرد و خدمات ماهواره‌ای و دکتر ایوب مرادی و دکتر مائده بهی‌فر، کارشناسان گروه پژوهشی سنجش از راه دور مرکز تحقیقات پژوهشگاه فضایی برگزار می‌شود.

ظرفیت این رویداد محدود بوده و اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند.

دعوت از دانش‌آموزان برای حضور در عصرانه فضایی

تیم ایرآپ دانشگاه صنعتی امیرکبیر قصد دارد ششمین عصرانه خود را در حوزه دانش‌آموزی در علم هوافضا برگزار کند.

این رویداد علمی نیز در اول آذر ماه جاری در دانشگاه امیرکبیر با حضور دانش آموزان و معلمان پژوهشی مدارس تهران برگزار خواهد شد.

برگزاری کارگاه‌هایی جهت آگاهی دقیق از جایگاه هوافضا در میان سایر رشته‌ها، آشنایی دانش‌آموزان با گرایش‌های مختلف رشته هوافضا و بازدید از کارگاه موتور و تونل باد به همراه آموزش مدیریت منابع از جمله برنامه‌های جنبی این عصرانه به شمار می‌رود.

مسابقه‌ ساخت مدل‌های وسایل پرنده از دیگر برنامه‌های این عصرانه است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *