خانه / فنی حرفه ای / حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت مبادله سند برنامه های اجرایی- آموزشی سال ۱۳۹۶ ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها

حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت مبادله سند برنامه های اجرایی- آموزشی سال ۱۳۹۶ ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها

سند برنامه های اجرایی- آموزشی سال ۱۳۹۶ ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استانها بین معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مدیران اجرایی ادارات کل استانها در تاریخ ۱۶/۱۲/۹۵مبادله شد.

به گزارش تحصیلات نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، حمید رضا ثابت نژاد، معاون پژوهش، برنامه ریزی و سنجش مهارت این سازمان با اعلام این خبر بیان داشت: در چند سال اخیر این نخستین بار است که برنامه های آموزشی و اجرایی به صورت مجتمع در یک سند تدوین و پیش از آغاز سال جدید به استان ها ابلاغ شده است.

ثابت نژاد بیان داشت: بر این اساس استان ها می توانند برنامه ریزی لازم برای اجرایی نمودن تعهدات مندرج در سند مذکور را از ابتدای سال جدید آغاز نمایند.

وی افزود: این موضوع از تأکیدات رییس محترم سازمان بوده است که با همکاری صمیمانه معاونت های سازمان و دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی درسی به انجام رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *