خانه / کارشناسی ارشد / فراخوان تکمیل ظرفیت ارشد بدون آزمون در دانشگاه تبریز

فراخوان تکمیل ظرفیت ارشد بدون آزمون در دانشگاه تبریز

فراخوان مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ منتشر شد.

دانشگاه تبریز مطابق با «آیین ­نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد» (ابلاغیه­ شماره ۷۷۹۴۸ / ۲۱ مورخ ۹۳/۰۵/۰۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، اصلاحیه­ شماره ۴۷۸۲۰ / ۲۱ مورخ ۹۴/۰۳/۱۶، اصلاحیه شماره۱۴۰۰۳۶ / ۲ مورخ ۹۵/۰۷/۰۴ و اصلاحیه شماره ۲۹۹۵۷۴ / ۲ مورخ ۹۶/۱۲/۱۶، در تمامی رشته/گرایش ­های مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تبریز که در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ دارای سهمیه پذیرش از طریق کنکور سراسری هستند، بجز رشته/گرایش­ های مذکور در جدول ۱ فراخوان که ظرفیت پذیرش آن­ ها تکمیل شده است، از میان دانشجویان و فارغ ­التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی پیوسته، با لحاظ نمودن شرایط مندرج در شیوه نامه پذیرش و در مرحله تکمیل ظرفیت دانشجو می ­پذیرد.

متقاضیان محترم ابتدا بایستی فراخوان و شیوه ­نامه پذیرش را به دقت مطالعه نمایند. سپس نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام کرده و این فرم را به انضمام مدارک قید شده در فراخوان پذیرش و به شیوه مشروح در فراخوان، حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۲/۳۱، برای گروه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه تبریز ارسال نمایند.

فراخوان و شیوه ­نامه پذیرش – مرحله تکمیل ظرفیت 

فرم ثبت نام – مرحله تکمیل ظرفیت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *